Ваш кошик порожній

Наша історія

1977 – ПОЧАТОК. НАРОДЖЕННЯ БРЕНДУ

У 1977 році, у Мауріціо та Ізабель Гарсія, була улюблена справа - невелика майстерня з пошиття джинсів в невеликому містечку Урбанія в серці Італії. Ремісники всім серцем і душею, вони створювали модельний ряд виробів з деніму з креативної іскоркою.

1979 – НАЙКРАЩИЙ ДЕНІМ

Якраз в цей час пара чеських хлопців шукали постачальника джинсів високої якості. Вони об'єдналися з італійською парою і швидко налагодили співпрацю - енергія датського бізнесу і італійського стилю. З плином часу, це плідне партнерство видало величезну кількість чудових виробів з деніму.

1980 – БРЕНД ОТРИМАВ ПРИЗВИЩЕ ІЗАБЕЛЬ

Позаду важка робота, і два досконалих вироба готові. Але, що ж щодо назви марки? Потрібно придумати щось просте. І назва була зовсім поруч - прізвище Ізабель. БрендGARCIA був створений.

1994 – ПОБУДОВАНА ПРАЛЬНЯ

Завдяки власній унікальній пральні, GARCIA покращила процес виробництва.

1995 – ПЕРШИЙ ПОКАЗ КОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Дизайнери представляють нову колекцію для дорослих.

1988 – ПРЕДСТАВЛЕННЯ КОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ

Не тільки дорослі, а й підлітки тепер можуть носити GARCIA!

2006 – МІЖНАРОДНІ АМБІЦІЇ

Бренд GARCIA пргне стати міжнародним брендом з високим потенціалом.

2011 –ГЛОБАЛЬНЕ РОЗШИРЕННЯ

Мережа GARCIA JEANS, яка складається з 250 магазинів системи " Soft-Shop ", 75 “Shop-in-Shop” магазинів, 50 монобрендових магазинів і 2000 мультибрендових магазинів, які поширюють якісні речі по всьому світу.

2012 –ВЕЛИКИЙ ВИБУХ

Показ величезної колекції, новий веб-сайт і поліпшена колекція. Цього року не буде кінця світу, зате буде черговий освіжаючий старт від GARCIA JEANS.

2016–ВСЕ-ТАКИ НАШ КРАЩИЙ РІК

Ми ніколи так не любили наші продукти і не мали стільки віри в наш бренд як зараз. Ми впевнені, що 2016-й дійсно буде дуже хорошим роком!