Ваш кошик порожній

Наші джинси

Крок перший

ЯК ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ НАШІ ДЖИНСИ

Ми вважаємо, що знання має важливе значення. Тут ти знайдеш все, що тобі потрібно знати про наші виробничі процеси, матеріали і готову продукцію. Для того, щоб зрозуміти нашу продукцію ти маєш знати нашу компанію.

Бавовну, яку ми використовуємо для наших джинсів GARCIA, вибирають з кращих врожаїв у світі. Процес починається з промивання та змішування обраного врожаю в сирому вигляді. Причина змішування полягає в об'єднанні кращих характеристик з різних видів бавовни. На наступному етапі ми розтягуємо бавовну для того, щоб вона була еластичною і була готова до процесу прядіння, тобто підготовлюємо до формування бавовни в пряжу. Коли справа доходить до прядіння, ми використовуємо традицій не кільцеве прядіння, це кращий процес ніж будь-які новітні методи. Ви можете назвати нас старомодними, але ми вважаємо, що традиційне кільцеве прядіння дає найсильніші і найпрекрасніші нитки. У нашому процесі, формовані нитки скручуються в канат, який занурюють в барвник з кольором індиго кілька разів. Чим частіше ми занурюємо його, тим більш глибше синій колір отримуємо. Далі ми починаємо процес ткацтва, який приведе до різних типів джинс в залежності від гнучкості та кольору. Це є джинсовою основою кожної пари джинсів GARCIA.

 

Крок другий

ДЖИНСОВА МАЙСТЕРНЯ

Справжня магія відбувається тоді, коли ми формуємо нашу тканину в джинси GARCIA. Якщо бавовна є матір'ю вашихджинсів то, звичайно, узор є батьком. Стандартний шаблон для класичних п'ятикишенькових джинсів складається з приблизно п'ятнадцяти частин. Ми використовуємо велику і точно збалансовану машину. Щоб нарізати 100 шарів бавовняної тканини за один раз. Після цього, різні частини джинсів позначають спеціальним олівцем для збірки. Необхідно різні види швейних машин, щоб вдихнути життя в джинси. Загалом, пара джинсів буде проходити через 12 етапів виробництва в середньому за 15 хвилин.

 

Крок третій

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР

Кожна пара джинсів GARCIA проходить ряд унікальних та спеціальних обробок, які проводять вручну. Це абсолютно вірно. Ми не довіряємо цю особливу роль у виробництві машинам. Кожна пара є унікальною і має свій характер. Для кожного типу узору ми маємо свої цікаві і веселі назви. Ось деякі з них: шліфування, вусики, бакенбарди, листи, скребки і бризки з мармуру. Через нашу таку особливу увагу до деталей, процес створення джинсів GARCIA дуже трудомісткий. Тепер ти можеш сам побачити, що ми не лукавимо, коли говоримо, що ніякі дві пари наших джинсів не є однаковими.

 

Крок четвертий

ПЕРШЕ ПРАННЯ

Ми створюємо класичний Stonewash ефект на ваших джинсах, промиваючи їх пемзою. Цей вулканічний камінь містить велику кількість газу, що робить його легшим за вагою, ніж вода. Потужні пральні машини завантажуються джинсами та пемзою. За певний час денім піддається обробці, що змінює його зовнішній вигляд і текстуру. Кількість часу, що пара джинсів переться, визначатиме їх рівень вицвітання. Цей процес зазвичай триває від тридцяти хвилин до шести години. Різни типи прання, які ми використовуємо,  мають свої назви: Dark Stone, Medium Stone, Stone Wash Bleach і Rinse Wash. Після прання джинси майже готові до того, щоб їх носити. Але їх чекає ще остаточна перевірка.

 

Крок п’ятий

ЗАКЛЮЧНА ПЕРЕВІРКА ЯКОСТІ

Останнім кроком в процесі виробництва джинсів є їхнє тестування, щоб виявити чи дотягують вони до стандартів рівня якості джинсів GARCIA. Ми їх детально оглядаємо і не боїмся відкидати ті, які не підійдуть нашим клієнтам. Після того, як пара джинсів пройшла випробування, ми їх допрацьовуємо. Ми додаємо кнопки, застібки-блискавки, заклепки і етикетки - важливі деталі, які додають нашим джинсам їх характер. І останнє, але не менш важливе, ми пришиваємо брендовані етикетки та лого на кишені. Тепер джинси готові до упаковки і відвантаження. Ми завжди сподіваємося, що кінцевим пунктом їх призначення буде твій гардероб.

 

Крок шостий

ОСТАННЄ СЛОВО ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми вважаємо, що відповідальність це характер, і навпаки. Саме тому ми гарантуємо, що всі заводи, де зроблені твої джинси GARCIA , забезпечують гуманні умови праці для своїх працівників. Ми рішуче виступаємо проти використання дитячої праці. Це наша думка і життєва позиція, що діти повинні вчитися, грати і отримувати задоволення. Ми регулярно відвідуємо наші заводи, щоб переконатися, що ми і наші партнери підтримують нашу думку.

GARCIA JEANS є членом Ініціативи соціальної відповідальності бізнесу, для отримання додаткової інформації, перейти за посиланням: http://www.bsci-intl.org/content/bsci-code-conduct .